Zachęcamy do udziału w konkursie ogłoszonym dla województwa świętokrzyskiego i łódzkiego

"Praca na dawnej fotografii"

Jeśli swój egzamin z informatyki zdawałeś jeszcze w systemie DOS, a z początków swojej kariery zawodowej pamiętasz kartki na żywność i podróże legendarnym FSO Fiat 126p., to ten konkurs jest przeznaczony właśnie dla Ciebie!

W Aplikuj.pl cenimy Wasze wspomnienia zawodowe, tym bardziej jeśli są one uwiecznione na fotografii! Namawiamy do podzielenia się nimi z młodszym pokoleniem pracowników i zaprezentowania ich w galerii konkursowej.

Co należy wiedzieć? Konkurs ogłosiliśmy dla ludzi w wieku 50+, pochodzących z województwa łódzkiego i świętokrzyskiego.

Wystarczy tylko wybrać trzy najlepsze fotografie przedstawiające Was podczas pracy i przesłać je, dokonując zgłoszenia udziału na stronie https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii... w terminie od 04.03 do 04.06.2021r.

Więcej informacji znajduje się pod adresem https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii.

Naszym zwycięzcom zapewniamy atrakcyjne nagrody: telefony komórkowe, kursy komputerowe (https://strefakursow.pl/) i inne nagrody rzeczowe, a dla wyróżnionych osób przygotowaliśmy wyjątkowe gadżety i ciekawe książki.

Jeśli w formularzu konkursowym powołacie się Państwo na Opatowski Ośrodek Kultury, nasza placówka tym samym, będzie także uczestnikiem konkursu i może otrzymać nagrody konkursowe

Konkurs "Praca na starej fotografii"

26 kwietnia 2021